HAKKIMIZDA

Hakkımızda;

Konusunda deneyimli kadrosu ile ihtiyaçlara ve isteklere paralel, estetik çözümleri ile mimariye uyumlu, ekonomik ama verimli düşünen Kayı Led Aydınlatma Elektrik ve Elektronik olarak  aydınlatma sektördeki her ihtiyaca en iyi sonuç hedefi ile yola çıkmıştır.

Kayı Led aydınlatma olarak ,tarihibinalar,camiiler,fabrikalar,restoranlar,oteller,siteler,benzinistasyonları,çiftlikler,madenocakları,bına iç ve dış cephe,ofis ve işyeri reklam panoları gibi saymakla bitmeyen tüm iç ve dış mekanları aydınlatıyoruz.

 

İç mekan aydınlatma, peyzaj aydınlatması veya cephe aydınlatması konusundaki tecrübesine güvenini zengin ürün seçeneği ile birleştirerek proje ve uygulama aşamalarında her zaman yol gösterici olmayı benimsemiştir. En uygun armatürleri seçerek uygulama yerleşimini, aydınlatma hesaplarını ve nasıl bir görüntü oluşacağını örnekleri ile size sunar. Demonstrasyon(gösterim) hizmeti sayesinde istenilen durumlarda projenizin bitmeden nasıl görüneceği konusunda size ipuçları sağlar. Bir çok kaliteli ithal ve yerli marka ile temsilcilik olarak çalışan Kayı Led Aydınlatma Elektrik ve Elektronik ile ayrıca tamamen size veya projenize özel tasarlanıp üretilen armatürler yaratarak çalışabilirsiniz.

Sonuçta örnek projeler yaratacağından emin olan anlayışımız satış sonrasında da montaj süpervizörlüğü, garanti süresince destek gibi hizmetler ile yanınızda olmaya devam edecek.

Kayı Led aydınlatma sistemleriyle enerjiden % 80 tasarruf sağlarken,çalışma mekanlarınıza estetik ve mimari bir görünüm kazandırıyoruz.

 

Ayrıca güvenlik kamera sistemi,kayan yazı(led tabela),ses sistemleri KayıLed kalitesi ve güvencesiyle sizlere sunuluyor.

 

Bina ve Mekanlarınızın Parlayan Yüzü

 

KAYILED ELEKTRİK VE ELKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 

ADRES:GAZİPAŞA MAH.RASİMBEY CAD. NO:5 K:6 D:24 BİLECİK

 

İRTİBAT TELEFONLAR

GSM: 0 533 438 14 00 – 0 228 212 10 00

WEB:www.kayiled.com